MENU

Elewacja Argeton Boks 2 Boks 3

A&B Consulting

Firma A&B CONSULTING założona została w 2003 r. z inicjatywy Arkadiusza Maziarza, który rozpoczął swoją działalność gospodarczą jako firma jednoosobowa. Jego głównym zamierzenim było wprowadzenie i rozpropagowanie mało wtedy znanych systemów elewacji ceramicznych wentylowanych w systemie ArGeTon. Płyty ceramiczne ArGeTon pojawiające się w projektach do realizacji nastarczały duży problem w jej poprawnym zaprojektowaniu, a w dalszej kolejności poprawnym montażu. Trudności te skłoniły Arkadiusza Maziarza do zmiany dotychczasowej działalności, rozszerzając ją o projektowanie i montaż. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował w zmianach jej struktury doprowadzając do przekształcenia w osobowość prawną. Zmiany te nastąpiły w 2007 r. Tempo rozwoju firmy A&B oraz rozwijający się rynek fasad ceramicznych skłonił zarząd firmy do decyzji o zakupie hal biurowo-produkcyjnych zlokalizowanych w Chrząstowie w woj. Wielkopolskim.

A&B Consulting od ośmiu lat współpracuje z firmami w zakresie fasad na rynkach EU. Dzięki zdobytym kontaktom handlowym, doświadczeniu oraz wzajemnemu zaufaniu stała się generalnym przedstawicielem na Polskę, Czechy i Słowację następujących firm:

Powstałe zaplecze produkcyjno-magazynowe umożliwiło firmie A&B dalszy rozwój w zakresie produkcji systemów podkonstrukcji aluminiowych co z kolei otworzyło jej możliwość podejmowania coraz trudniejszych i bardziej skomplikowanych realizacji.

Tak rozumiana polityka firmy stwarza warunki, w których A&B jest nie tylko projektantem i wykonawcą projektów, ale także partnerem, którego zadaniem jest realizowanie celów wyznaczonych przez swoich Klientów.

A&B Consulting Sp. z o.o. zapewnia profesjonalną, solidną i terminową realizację zamówień o wysokim standardzie jakości wykonania.
Pracowników firmy A&B cechuje profesjonalizm, kreatywność, skuteczność działania oraz zaangażowanie i trud włożony w realizację każdej inwestycji. Są to osoby pracujące z pasją i zamiłowaniem.

Mając do dyspozycji najlepszych fachowców i produkty znakomitej jakości tworzymy niepowtarzalne elewacje.
Nasze fasady będą Państwu służyć przez długie lata i cieszyć swym nieprzemijającym pięknem.

Zapraszamy do współpracy!